KONST / Litografier / Färglitografi 10028584

nr 1002 8584

Färglitografi

Lasse Ã…berg (f. 1940), EA-upplaga, 36/40, signerad, motivet: 40x30

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 14 december 2015
kl 20:01:43

12/12 21:32:35 1      Vinnande bud